Číslo položky: 15807
Setkání u napajedla
popis: Olej na dřevě, rozměry: 17 x 23 cm, poškozeno, konec 18. stol.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 400 Kč
3 400 Kč
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |