Nesignováno .
Číslo položky: 15807
Moje sledované obrazy Setkání u napajedla
popis: Olej na dřevě, rozměry: 17 x 23 cm, poškozeno, konec 18. stol.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč