Weninger .
Číslo položky: 15808
popis: Kvaš na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty: 23 x 17 cm, celkové rozměry: 45 x 40 cm. Zaskleno, datováno 1841
o autorovi: Malíř . akvarelista
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč