Číslo položky: 15821
Stromy na hrázi rybníka
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 58 cm, Nesignováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |