Číslo položky: 15774
Rozkvetlá louka
popis: Akvarel, rozměry listu: 25,5 x 29 cm, nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč