Číslo položky: 15777
Sokol
popis: Akvarel na kartonu, rozměr listu: 32 x 24.5 cm, nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
27.09.2022 21:32
1 600,00 Kč | 23.9.2022 22:32:04 |