Číslo položky: 15769
Dva motivy řeky
popis: Akvarely, rozměry maleb: 13,5 x 9 cm, 14 x 10 cm, před rokem 1900, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
27.09.2022 21:44