Číslo položky: 15766
Nedokončený návrh - kalendář
popis: Akvarel, rozměry: 20,5 x 26 cm. Návrh kalendáře pro Hassovo nakladatelství , datováno1896
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
27.09.2022 21:50
1 000,00 Kč | 23.9.2022 22:27:56 |