Číslo položky: 15692
Před chalupou
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 23,5 x 35 cm, mírné poškození v malbě
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
21.06.2022 20:52
1 000,00 Kč | 20.6.2022 14:29:34 |