Číslo položky: 15740
Muž s cvikrem
popis: Olej na plátně, rozměry: 60 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
5 200 Kč
5 200 Kč
5 200,00 Kč |
5 100,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |