Číslo položky: 15598
Stavení u rybníka
popis: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměr 22 x 34 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
20.06.2022 22:02