Číslo položky: 15558
Doutník a whisky
popis: Olej na plátně, rozměr malby 30 x 40 cm, volné plátno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |