Mamedov Vugar
Číslo položky: 15555
Moje sledované obrazy Levandulové pole
popis: Olej na plátně, rozměr malby 30 x 40 cm, volné plátno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč