Monogramista
Číslo položky: 15551
Moje sledované obrazy Zimní krajina s mlýnem
popis: Olej na plátně, rozměr 35 x 45 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč

20.06.2022 22:38

4 500,00 Kč 20.6.2022 22:29:11