Autor nezjištěn
Číslo položky: 15546
Moje sledované obrazy Autoportrét - podle Rembrandta
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 37 x 32 cm, malba poškozena. Kopie autoportrétu Rembrandta.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

21.06.2022 20:46

1 000,00 Kč 21.6.2022 14:20:12