Číslo položky: 15546
Autoportrét - podle Rembrandta
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 37 x 32 cm, malba poškozena. Kopie autoportrétu Rembrandta.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
21.06.2022 20:46
1 000,00 Kč | 21.6.2022 14:20:12 |