Herold Rudolf
Číslo položky: 15544
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 43 cm, nerámováno, plátno zvlněno
o autorovi: 1875 – 1941
Salonní malíř, restaurátor kostelních obrazů. Soukromě studoval u Jana Skramlíka.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč