Číslo položky: 15544
Kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 43 cm, nerámováno, plátno zvlněno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč