Solovjev Arkadi
Číslo položky: 15541
popis: Olej na plátně, rozměr 64 x 74 cm, nerámováno
o autorovi: 1902 - 1948)
Narozen 2. 10. 1902 v Kolupě (Lotyšsko). Malíř krajin v Praze, žák pražské akademie výtvarného umění u prof. Nechleby a O. Nejedlého. Studijní cesty konal po Itálii, Francii, Německu a Korsice.
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
2 100 Kč

20.06.2022 21:38

2 100,00 Kč 8.5.2022 14:43:14