Monogramista
Číslo položky: 15383
Moje sledované obrazy Pluto a štěňata
popis: Tuš, akvarel, rozměry: 30 x 42 cm, zaskleno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

20.09.2022 22:16

800,00 Kč 18.9.2022 22:44:52