Číslo položky: 15365
Řeka v zimě
popis: Olej na plátně, rozměry: 65 x 53 cm, kvalitní malba z roku 1926, zaskleno, poškozený rám.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
8 600 Kč
8 600 Kč
8 600,00 Kč |
8 100,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 200,00 Kč |
3 200,00 Kč |