Nesignováno .
Číslo položky: 15707
Moje sledované obrazy Městská brána
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 23 x 17,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

20.09.2022 22:36