Nesignováno .
Číslo položky: 15304
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 61 x 49 cm. Barokní malba okolo roku 1750
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč

26.09.2022 19:04

8 000,00 Kč 26.9.2022 18:28:17