Nesignováno .
Číslo položky: 15300
Moje sledované obrazy Muž s přilbou
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 90 x 71,5 cm, včetně rámu: 106 x 88 cm . Barokní dílo okolo roku 1750
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
65 000 Kč