Nečitelně signováno
Číslo položky: 15322
popis: Kresba uhlem a křídou, rozměr listu: 59 x 44 cm, nerámováno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

21.06.2022 21:40

1 800,00 Kč 19.5.2022 00:36:57