Nesignováno .
Číslo položky: 15341
Moje sledované obrazy Římské ruiny
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 21,5 x 31 cm, pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

21.06.2022 21:08

800,00 Kč 17.6.2022 08:06:27