Číslo položky: 15341
Římské ruiny
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 21,5 x 31 cm, pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
21.06.2022 21:08
800,00 Kč | 17.6.2022 08:06:27 |