Číslo položky: 15537
Holandské město - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, rozměr včetně rámu 101 x 128 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
18.05.2022 21:28
12 000,00 Kč | 8.4.2022 06:22:13 |