Číslo položky: 15285
Podzimní stromy
popis: Olej na plátně, rozměry: 103 x 118 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |