Svoboda Josef
Číslo položky: 15292
Moje sledované obrazy Cikánský tábor
popis: Olej na plátně,rozměry:65 x 80,5 cm, celkové: 88 x 104 cm, řezaný rám poškozen
o autorovi: Narodil se 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních.
Malíř krajinář a grafik.
Učil se tři roky u malíře E. Čiháka, absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii.
(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
35 000 Kč