Číslo položky: 15267
Pf - František Dvořák
popis: Litografie, rozměry listu : 21 x 21 cm, signováno tužkou
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |
600,00 Kč |