Číslo položky: 15273
Pozvánka na večer grafiků 1985
popis: Litografie, rozměry listu: 10,7 x 41 cm, signováno v tisku
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |
500,00 Kč |