Číslo položky: 15272
Pozvánka na večer grafiků 1980
popis: Litografie, rozměry listu: 10,7 x 42 cm, , značeno v tisku
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
900 Kč
900 Kč
900,00 Kč |
700,00 Kč |
500,00 Kč |