Číslo položky: 15271
Večer grafiků 1981
popis: Litografie, rozměry listu : 11 x 42 cm, značeno v tisku.
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
21.06.2022 21:54