Číslo položky: 15266
2 ks Pf
popis: Litografie, rozměry listů : 10,5 x 14,8 cm / 11 x 10 cm. Signováno tužkou
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 400,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |
500,00 Kč |