Nečitelně signováno
Číslo položky: 15243
Moje sledované obrazy Nel Giallo - Velký formát
popis: Olej na plátně rozměr: 178 x 209 cm, datováno 1996
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
35 000 Kč