Číslo položky: 15516
Dva motivy
popis: 1X olej na lepence a 1X olej na překližce, rozměry, 34 x 45 cm 33 x 41 cm, zaskleno, obě malby poškozeny
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč