Míčková Eva
Číslo položky: 15450
Moje sledované obrazy Okrouhlá v Kobylisích
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 114 cm
o autorovi: 1946-2005
Česká malířka narozena v Praze. Studovala pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnovala olejomalbě a akvarelu. Ztvárňovala přírodní motivy. Působila také jako restaurátorka. Její dílo je zastoupeno v NG a mnoha soukromých sbírkách
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč