Ringes Vladimír
Číslo položky: 14944
Moje sledované obrazy U hradčanské radnice
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: 1911 - 1989
Narozen v Praze. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Kysely a Bendy. Jeho díla jsou zastoupena mj. v Galerii Hlavního města Prahy.
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 500 Kč