Číslo položky: 14944
U hradčanské radnice
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |
700,00 Kč |
600,00 Kč |