Vaner Václav
Číslo položky: 14943
Moje sledované obrazy Borovice u Božích muk
popis: Olej na lepence, rozměr 48 x 60 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 27.10.1896 v Kladně.
Malířství studoval soukromě u A. Kalvody, J. Janovského , E. Smolíka a A. Petříčka. Věnoval se krajinomalbě. Několik obrazů vystavoval v Galerii Colbert v Paříži.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč