Neznačeno
Číslo položky: 14955
popis: Bronzová plastika, přelom 18/19 stol., výška 27,5 cm, na plintu nápis: Il faudra le montrer à l'ennemi de près - V češtině: Nuže bude zapotřebí abychom to nepříteli ukázali zblízka
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

10.05.2022 21:10