Číslo položky: 14997
Nokturno s figurální scénou
popis: Olej na plátně, rozměr 38 x 26 cm, nesignováno, přiložen znalecký posudek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |