Balling Jiří
Číslo položky: 15406
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 27,5 x 44 cm, zaskleno
o autorovi: Narodil se 4.5.1890 v Rakovníku.

Soukromě s učil malovat u K. Reisnera v Praze, pokračoval ve studiu na uměleckoprůmyslové škole a na pražské Akademii výtvarných umění u prof. Loukoty, Bukovace, Nechleby. Do začátku druhé světové války se zabýval hlavně restaurování.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

10.05.2022 21:46