Číslo položky: 15421
Karlův most
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 35 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
12 400 Kč
12 400 Kč
12 400,00 Kč |
10 400,00 Kč |
9 400,00 Kč |
8 400,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |