Šustek Karel
Číslo položky: 14878
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 97 cm, plátno poškozeno
o autorovi: Narodil se 18.3.1912 v Pitíně u Uherského Brodu.

Soukromě studoval malířství u Gustava Risnera v Zábřehu, v letech 1939 – 41 navštěvoval královskou belgickou malířskou akademii v Antverpách. Poprvé vystavoval v Lázních Luhačovice. Působil v Praze.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč