Číslo položky: 14666
Holandský přístav
popis: Olej na plátně, rozměr 28 x 36 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
09.05.2022 21:14
8 000,00 Kč | 9.5.2022 21:01:57 |