Nesignováno .
Číslo položky: 14884
Moje sledované obrazy Sjíždění řeky
popis: Olej na sololitu, rozměr 53 x 45 cm, oboustranná malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč