Číslo položky: 14884
Sjíždění řeky
popis: Olej na sololitu, rozměr 53 x 45 cm, oboustranná malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |