Kubiš Miroslav
Číslo položky: 14858
popis: Olej na lepence, rozměr 79 x 60 cm, nesignováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

16.05.2022 19:46

2 000,00 Kč 16.5.2022 19:31:04