Číslo položky: 14865
Kubistické zátiší I
popis: Olej na sololitu, rozměr 69,5 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |