Číslo položky: 14874
Při tanci
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
09.05.2022 21:07
17 000,00 Kč | 9.5.2022 21:03:03 |