Jiran Robert
Číslo položky: 14874
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
17 000 Kč

09.05.2022 21:07

17 000,00 Kč 9.5.2022 21:03:03